Jaki był 2020 rok w KTP Records? Pora na podsumowanie

Tworzyliśmy muzykę, nagrywaliśmy vlogi, spotykaliśmy się z Wami podczas transmisji na Facebooku i Instagramie. Za nami dość intensywny 2020 rok. Co działo się przez ostatnie 12 miesięcy?

Na pewno nie obijaliśmy się i nie spoczywaliśmy na laurach. Lubimy tworzyć i chcemy, by nie były to tylko puste słowa. W 2020 roku wydaliśmy single. Jeden z nich z gościnnym udziałem Augustyna (teraz Augustyn KenNeDy). To motywacyjny i dynamiczny Feniks.

Christophoros777 w dosadny i nieoczywisty sposób wyraził swoje spojrzenie na sprawy wiary i sytuacji na świecie w kontrowersyjnym singlu Apostazja.

Keyteepee rozwijał również swój kanał, regularnie publikując tam ciekawe i oryginalne bity. Premiery w środy o 19.00.

Staraliśmy się szukać nowych formatów i urozmaicać kanał KTP Records na YouTube. Ruszyliśmy z cyklem Live z Chaty. Christophoros777 rapuje w nim swoje utwory w warunkach domowo-studyjnych, bez cięć, na raz.

Ważnym elementem działalności KTP Records były i dalej będą vlogi. Opowiadamy w nich o tym, co z nami związane, dzielimy się wiedzą, zdradzamy kulisy tego, co robimy, wyrażamy opinie. Zdarzają się też ciekawi goście. Rozmawialiśmy między innymi z ks. Jakubem Bartczakiem. Dodajmy, że oprócz cyklu KTP Records Vlog, Christophoros zaprosił Was także na filmy związane z tematem wiary – Vlog dla Boga.

Wracając jeszcze do naszego producenta Keyteepee. Możemy pochwalić się, że na jego bicie nawinął Bizzy Bone z legendarnej grupy Bone Thugs-n-Harmony! Co prawda to remiks, ale i tak cieszymy się, że mógł powstać.

Jedno jest pewne – za nami pracowity 2020 rok. Cieszymy się, że możemy robić to, co kochamy. Na naszym kanale YouTube nowe filmy pojawiają się we wtorki i piątki o 19.00. Natomiast w czwartki o 19.00 nadajemy na żywo na Facebooku i Instagramie.

Dziękujemy każdej osobie, która była z nami w 2020 roku i życzymy wszystkiego najlepszego w 2021. Wierzymy, że będzie to rok pełen muzyki i filmów od KTP Records. 🙂

Dodaj komentarz