Styczeń w KTP Records pod znakiem YouTube [WIDEO]

Po nowym roku nie zwalniamy tempa. Nasz kanał w serwisie YouTube cały czas zyskuje nowe treści. Sprawdź, jak mija styczeń w KTP Records!

Już w 2019 roku postawiliśmy mocniej na treści wideo, co przyczyniło się do rozwoju kanału. Jedną z nowości było rozpoczęcie cyklu Vlog dla Boga. Christophoros777 opowiada w nim o własnej perspektywie wiary katolickiej.

Innym formatem, który przyjął się u nas dość dobrze , są reakcje wideo. Filmy przedstawiają Christophorosa, oglądającego teledyski lub po prostu słuchającego utwory. Reakcje okraszone są stosownymi komentarzami i refleksjami na temat prezentowanego materiału.

Nasze vlogi wykraczają poza tematy muzyczne – przede wszystkim w cyklu Vlog dla Boga. Pojawia się tu między innymi wątek ogromnych pożarów lasów w Australii.

Nie zapominamy też o filmach z serii KTP Records Vlog. Tym razem tytuł i treść vloga były dość intrygujące.

Materiały z cyklu Vlog dla Boga publikowane są regularnie, w każdą sobotę. Christophoros777 postanowił wypowiadać się na tematy niekoniecznie związane z muzyką, by pokazać, że katolicy nie są żadnymi wariatami i odmieńcami, lecz normalnymi ludźmi. Bez zbędnego nadęcia można dzielić się doświadczeniem wiary i tym, jak wygląda to każdego dnia.

Tak wygląda styczeń w KTP Records. Dziękujemy za oglądanie naszych filmów i zachęcamy do komentowania oraz subskrypcji naszego kanału na YouTube.

Dodaj komentarz