Artyści

Sight 2017 02 25 114047 936 620x420 300x203 ArtyściKeyteepee – Kamil Kamiński (ur. w 1989 roku w Nowym Sączu). Producent muzyczny i kompozytor. Współtwórca KTP Records.

Tworzy muzykę elektroniczną, ale dzięki współpracy z Christophorosem777 poznał tajniki hip-hopu. Gra na instrumentach – między innymi klawiszowych oraz na gitarze.

Muzyka sprawia mu przyjemność. Wychodzi z założenia, że nie wystarczy żyć marzeniami, tylko trzeba działać. Posiada domowe studio nagrań, gdzie tworzy i nagrywa muzykę.

Tworzyć własne produkcje zaczął będąc uczniem gimnazjum. Zafascynował go fakt, iż jedna osoba może stworzyć utwór od A do Z, przy pomocy komputera.

Ma na koncie współpracę z wokalistkami:  Hanią, Wiolką Marcinkiewicz, Vażką, Justyną Mikulską, Iw (zespół SKIW), Emką i Lucyną Ruchałą. Na jego bitach rapowali obok Christophorosa777, Tymek, Dżej, Augustyn, Muode Koty, Fran, Hiob, Kailu, Dilo i RDK. Ta lista będzie się powiększać.

christophoros777 Limanowa 300x229 ArtyściChristophoros777 – Krzysztof Niedzielan (ur. w 1989 roku w Cieszynie). Kilkanaście lat rapowania, choć ze sporymi przerwami. Muzyka towarzyszyła mu od zawsze, szczególnie pokochał hip-hop. Porusza w tekstach między innymi sprawy wiary, mówi o wartościach chrześcijańskich. Uważa, że rap powinien być szczery, autentyczny i prowadzić ludzi do dobra.

Ściśle współpracuje z producentem muzycznym Keyteepee z Nowego Sącza.  Razem założyli w maju 2016 roku KTP Records. W marcu 2018 roku ujrzała światło dzienne płyta Emocjonalia, będąca efektem ich współpracy. Jest to całkowicie niezależne wydawnictwo. 13 utworów pełnych przesłania chrześcijańskiego, patriotycznego i tekstów inspirowanych życiem. Płyta wyszła fizycznie oraz jest dostępna cyfrowo na YouTube, w Spotify, Deezer, Tidal, Amazon, Apple Music, iTunes, Google Music, Amazon i Napster. Gościnnie udzielili się na niej między innymi Augustyn, Hiob i Fran. Christophoros777 udzielił się gościnnie w dwóch utworach na wydanej w 2019 roku płycie Nawrót, nagranej przez Augustyna.

Przy współpracy  Keyteepee nagrał w 2019 roku single 30, Flow i Galileo. Razem z raperem Augustynem i Keyteepee wydał singiel Feniks w lutym 2020 roku. Również w 2020 roku powstał singiel Christophorosa i Keyteepee – Apostazja. W 2021 roku wydał single Dzięki (z Emką) oraz Walczę o wiarę (z Augustynem Kennedym). 2022 rok otworzył singlem Wybacz, by kilka miesięcy później wydać utwór Czemu?

Christophoros777 zagrał kilkadziesiąt koncertów – dla mniejszej i większej publiczności.