Działo się w tym 2018 roku

2018 rok był dobry dla KTP Records. Pokusiliśmy się o podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, które przyniosły sporo muzyki spod naszego szyldu. Niewątpliwie najbardziej zapamiętamy premierę płyty Emocjonalia.

5 marca udostępniliśmy ostatni, trzynasty utwór z krążka. Było to Morze Gwiazd. Zbiegło się to w czasie z finalizacją wersji fizycznej płyty. Kto chciał ją zdobyć, wszedł w jej posiadanie. Teraz została już tylko (i aż) wersja cyfrowa. Albumu #Emocjonalia możecie słuchać na YouTube, w Spotify, za pośrednictwem Deezera, Tidala, Apple Music, iTunes, Google Music. Jest też dostępna w Amazonie.

Keyteepee poświęcił dużo czasu i uwagi temu projektowi, przez co zarówno w 2017, jak i w 2018 roku nie opublikował swoich autorskich utworów. Skupił się na produkcji płyty Emocjonalia, następnie na współpracy z innymi artystami. Nie wszystko ujrzało jeszcze światło dzienne, ale na pewno ciekawie wyszła kolaboracja z Roxaną.

Po wydaniu płyty, Christophoros777 udzielił się gościnnie w dwóch utworach i nagrał też dwa solowe kawałki z ciekawymi gośćmi. Najpierw jednak wyszedł numer FranaNapad na eldorado.

Bez wątpienia dużym krokiem do przodu była kolaboracja ze świetnym raperem Augustynem. Christophoros zaprosił go do utworu Lot.

Bardzo nas cieszy fakt, że owocem naszej znajomości i współpracy z Augustynem są nie tylko dwa wspólne kawałki, na które został zaproszony przez Christophorosa777 (wcześniej był to Klucz), ale też bity Keyteepee, które znajdą się na płycie Augustyna.

Na naszym kanale KTP Records na YouTube opublikowaliśmy Całość sensu, z gościnnym udziałem wokalistki Marysi oraz rapera Dilo.

Christophoros777 nagrał też 16 wersów na zaproszenie Pielgrzyma. Gościnna zwrotka w numerze Złap Oddech zamknęła muzyczne działania Chrisa w 2018 roku.

Jeśli dodamy do tego sporo koncertów i supportów, które zagrał Christophoros777, trzeba uznać 2018 rok za bardzo udany. Reprezentowaliśmy KTP Records w Nowym Sączu i okolicach, ale też w Krakowie i Katowicach. Chcemy dalej iść tym muzycznym szlakiem!

Dodaj komentarz