Całość sensu [NOWA MUZYKA]

Przez ponad miesiąc nic nie pisaliśmy, ale wracamy i to z konkretem! Opublikowaliśmy najnowszy utwór spod szyldu KTP Records. Całość sensu jest wspólnym dziełem Christophorosa777, Dila i Marysi. Utwór jest już dostępny na YouTube.

“To nie jest dla pieniędzy, tylko by dać radość sercu” – słyszycie w refrenie naszej nowej produkcji. Nie należymy do osób, które tworzą rap lub inny gatunek muzyczny, by zarobić na tym pieniądze. Ważniejsze jest nagranie dobrej jakościowo muzyki, z dobrym przekazem, bo wierzymy, że jest to wciąż bardzo potrzebne. Świetny raper z Radomia Emikae, napisał w komentarzu pod tym kawałkiem: “Zajawkę czuć na kilometr”. Skoro pojawiają się takie opinie, znaczy to, że dobrze wykonaliśmy swoją pracę.

Christophoros777 i Dilo są autorami tekstu. Dużym odkryciem utworu jest Marysia, śpiewająca refren. Jest to debiut tej młodej i bardzo zdolnej wokalistki. Wokale nagrywane były w Krakowie, w studiu Augustyna, w siedzibie KTP Records pod czujnym okiem Keyteepee (miks i mastering to również jego zasługa) oraz w Bydgoszczy.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak przyjmie się Całość sensu. Co prawda bit autorstwa JF Beats ma dość nowoczesne brzmienie, ale treści odbiegają mocno od tego, co jest teraz popularne, lecz przy tym puste. Nie czujemy potrzeby, by nawijać o liczeniu plików pieniędzy. “Jak kasę masz z tego to pięknie, jak tworzysz dla kasy to przypał” – nawija w swojej zwrotce Dilo i ta linijka daje dużo do myślenia.

Nie żyjemy z tworzenia muzyki, więc po prostu cieszymy się tym, co udaje się stworzyć. Dilo w swojej zwrotce zawarł też słowa: “Dziś mierzą Cię liczbą wyświetleń”. Coś w tym jest, ale wierzymy, że słuchacze docenią nasze starania niezależnie od stanu licznika pod filmem na YouTube.

Zachęcamy do słuchania najnowszej produkcji (grafika Asperas Filmz):

Raper Augustyn w szczerej rozmowie z KTP Records

Dodaj komentarz