Niemożliwe jest możliwe! Augustyn daje nową jakość w rapie [WIDEO]

Czegoś takiego jeszcze nie było! Mamy przyjemność zaprezentować Wam nową jakość w polskim rapie. Augustyn – Niemożliwe jest możliwe. Zapamiętajcie tego artystę i ten tytuł!

Kiedyś znany pod pseudonimem KND, od kilku lat działający, jako Augustyn. Konrad Grabowski przeszedł długą drogę. Dzięki łasce od Jezusa Chrystusa porzucił narkotyki i zmienił swoje życie. Dwa lata temu nagrał płytę Neofita, teraz po dłuższym czasie oczekiwania zaprezentował pierwszy singiel z nowego projektu.

Do utworu Niemożliwe jest możliwe powstał teledysk. Może nie jest to optymistyczny kawałek, ale i tak niesie nadzieję. Augustyn jak nikt inny przekazuje nam emocje i szczery przekaz prosto z serca. Jest tu i treść i forma. Niesamowity talent i rapowy warsztat, w połączeniu ze świetnym podkładem AteZu.

Jesteśmy z Ciebie dumni Konrad i cieszymy się, że możemy być blisko tego, co dzieje się teraz na Twojej muzycznej drodze. Z tego miejsca apelujemy do wszystkich osób, które usłyszą singiel – podawajcie to dalej! Łapka w górę na YouTube, subskrypcja kanału, udostępnienie utworu na Facebooku nie kosztuje Was wiele, a bardzo pomaga artyście. Niech to się niesie!

Augustyn – Niemożliwe jest możliwe

Augustyn na Facebooku.

Augustyn na Instagramie.

Raper Augustyn w szczerej rozmowie z KTP Records

Dodaj komentarz