Christophoros777 nadaje z Krakowa [02.01.2020]

Właściwie poza zmianą cyfry z 19 na 20, nie zmieniło się nic. Życie toczy się dalej. Nie mam postanowień, nie planuję wielkich zmian. Wszystko wyjdzie w praniu. Christophoros777 nadaje z Krakowa po raz pierwszy w 2020 roku!

Jaki był poprzedni rok? Możesz poczytać i posłuchać w poprzednim wpisie. Link znajdziesz pod tym tekstem. Tu napiszę krótko – było dobrze pod względem muzycznym. Nie jest to dalej szczyt moich marzeń, ale najważniejsze jest to, że nie rzuciłem tego w pierony i nie zamierzam przestać. Nie zakopię talentu w ziemię (choć może nie mam wielkiego, ale jednak), bo już raz to zrobiłem i żałowałem.

Wiem już jaki będzie pierwszy numer, opublikowany w 2020 roku. Jeszcze nie wiem kiedy to nastąpi, ale jest już muzyka, jest tekst. Pozostaje nagrać. Będzie to utwór z bardzo zacnym gościem.

Nie planuję nagrywania dużego projektu, płyty. Nie ten czas. Album wymaga zdecydowanie większych nakładów finansowych, więc wolę skupić się na realnych celach, jakimi są single.

Szczerze? Nie mam pojęcia co przyniesie ten 2020 rok. Życie nauczyło mnie już dość twardego stąpania po ziemi. Muszę ogarnąć pewne sprawy pozamuzyczne. To zdecydowanie ważniejsze niż rozpaczanie nad niezbyt wysoką liczbą wyświetleń teledysków na YouTube.

Wciąż ta muzyka i inne treści na kanale KTP Records są niszowe, ale nie zamierzam się tym zrażać. Pojawienie się vlogów, reakcji i podcastów znacząco zwiększyło ruch, co jest zrozumiałe. Nie ma szans na kupienie owoców w sklepie, w którym nie ma owoców. Jeśli są, zawsze znajdzie się ktoś chętny.

Kto wie? Może nigdy nie wyjdę z tej niszy, ale Ojciec widzi, co robimy. On nie zapomni o niczym, gdy to wszystko już skończy się i spotkamy się z Nim, by pogadać o tym, co robiliśmy podczas ziemskiego życia. Dlatego motywacji i działania nie może zabraknąć.

Christophoros777

Dodaj komentarz