Zobacz, co działo się u nas w styczniu [WIDEO]

1/12 2020 roku za nami. Zanim przyjdzie czas na nową muzykę od KTP Records, możecie oglądać sporo materiałów wideo na naszym kanale w serwisie YouTube. Tutaj znajdziesz te opublikowane w styczniu.

Pora na podsumowanie drugiej połowy stycznia. O wcześniejszych ciekawych treściach wideo, piszemy również tutaj. W styczniu publikowaliśmy zarówno filmy związane z muzyką, jak i vlogi. Dzięki temu regularnie dostarczamy nowy content.

Ostatnimi czasy wrzucamy dużo vlogów, ale nie zapominamy o korzeniach muzycznych. Między innymi dzięki reakcjom. Christophoros777 zaprezentował świetny utwór Back in The Highlife rapera Bizzy Bone.

Nie mogliśmy pozostać obojętni na nowy singiel Tau – Secret Service. Polski raper wcielił się w Jamesa Bonda. Zobacz koniecznie!

Od muzycznych reakcji, przechodzimy do literatury. Książkom poświęcony był siódmy odcinek serii Vlog dla Boga. Jakie pozycje zaprezentował Christophoros? Przekonaj się.

I jeszcze jedna propozycja, tym razem turystyczna. Byliśmy tam, gdzie wędrował kiedyś sam Karol Wojtyła, późnej papież Jan Paweł II, dziś święty. Cóż to za miejsce? Szczegóły we vlogu.

Rozpoczął się już luty, więc możemy obiecać, że w tym miesiącu KTP Records zaprezentuje nowy utwór hip-hopowy. Zaglądajcie na nasze media społecznościowe, żeby nie przegapić premiery. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dodaj komentarz