Premiera płyty Hioba i radiowy koncert [POSŁUCHAJ]

21 listopada 2019 roku jest ważną datą dla polskiej muzyki niezależnej. Tego dnia premierę będzie miał album, obok którego nie można przejść obojętnie – Stwardnienie Rozsiane. KTP Records jest patronem najnowszej płyty Hioba.

Kiedy za danym artystą nie stoi wielka wytwórnia muzyczna, można się tylko cieszyć. Słuchając takiego materiału masz pewność, że powstał z czystej pasji i jest efektem wielu wyrzeczeń. Nieskażony komercją i biznesem, wyraża autentyczną chęć tworzenia.

Stwardnienie Rozsiane jest krążkiem niezwykłym. Właściwie każdy numer poświęcony jest konkretnej osobie z rodziny Hioba. Szczere do bólu teksty poruszają, bo niekoniecznie są cukierkowe.

Taki materiał nie tylko może dać odbiorcy sporo do myślenia, ale jest zarazem swoistą autoterapią dla autora. Hiob jest raperem i wokalistą pochodzącym z Chełma w województwie lubelskim, ale od lat związany jest z Krakowem. Właśnie tutaj zobaczycie premierowy koncert.

Utwory z płyty Stwardnienie Rozsiane po raz pierwszy usłyszycie w radiu Pallotti FM. Nieliczne grono szczęśliwców wejdzie do studia, reszta będzie mogła słuchać koncertu na antenie lub oglądać na YouTube. Początek w czwartek (21.11) o 20.00.

Jako KTP Records cieszymy się bardzo, że płyta powstała i mamy nadzieję, że dotrze do wielu odbiorców. Nie chcemy przypisywać sobie wielu zasług, ale dwa bity z płyty Hioba są autorstwa Keyteepee, który również zmiksował cały materiał. Christophoros777 podczas premierowego koncertu także stanie przed mikrofonem, by wspierać na scenie Hioba.

Album Stwardnienie Rozsiane będzie dostępny fizycznie oraz cyfrowo – między innymi w Spotify. Miłego słuchania!

Na koniec przypomnijmy, że Hiob był gościem na płycie Christophoros777 x Keyteepee – Emocjonalia, w kawałku Ojczyzno.

Dodaj komentarz