Wspomnienia z Katowic, czyli koncert w klubie Wysoki Zamek

Właściwie to jesteśmy trochę spóźnieni z tym materiałem, ale jak mówi jeden z naszych numerów: “Nigdy nie jest za późno”. Chętnie wracamy myślami do imprezy w Katowicach, w klubie Wysoki Zamek. Zagrał tam między innymi Christophoros777.

KTP Records powstało i działa w Nowym Sączu, ale coraz częściej nawiązujemy kontakty i współpracę z ludźmi z innych części Polski. Pewnego razu do Christophorosa zgłosił się Elmer – chrześcijański raper, pisarz, organizator imprez, człowiek znający się na hip-hopie i jego korzeniach, jak mało kto. Zaproponował zagranie koncertu.

Podobną propozycję dostał nasz ziom Augustyn. Chodziło o to, by wystąpić dla ludzi (głównie młodzieży) skupionych wokół Wspólnoty Dobrego Pasterza w Katowicach oraz klubu Wysoki Zamek, prowadzonego przez wspólnotę.

Słowa i plany udało się wprowadzić w życie. Christophoros777 zaprezentował w Katowicach utwory z płyty Emocjonalia, nagranej wraz z producentem Keyteepee. Był to między innymi Klucz z gościnnym udziałem Augustyna. Pierwszy raz udało się zagrać go wspólnie. Następnie Chris wspomagał Augustyna podczas jego koncertu. Sceniczny debiut zaliczyła też utalentowana wokalistka Roxanne, która przyjechała na Śląsk wraz z Augustynem.

Jeszcze raz dziękujemy organizatorom za zaproszenie i sympatyczne przyjęcie: Rafałowi Elmerowi Mutzowi, Markowi Richterowi z żoną i całej Wspólnocie Dobrego Pasterza w Katowicach.

Zobacz wywiad z Christophorosem i fragmenty koncertu:

Fragmenty koncertu Augustyna wraz z wywiadem:

Zobacz też mocne świadectwo Augustyna:

Poczytaj też o najnowszym kawałku Christophorosa777 i Augustyna – Lot!

Christophoros777 i Augustyn znów na jednym tracku [POSŁUCHAJ]

Dodaj komentarz