Przez Polskę Po Marzenia, czyli charytatywne granie

KTP Records stara się działać i robić dobre rzeczy. Nie chodzi tu tylko o samą muzykę, ale też inne aktywności. Mieliśmy przyjemność włączyć się do akcji charytatywnej Przez Polskę Po Marzenia. Organizatorzy chcieli pomóc malutkiemu Jasiowi Bielińskiemu.

Są na tym świecie dobrzy ludzie, którzy nam kibicują, pomagają i polecają. Dzięki temu Christophoros777 dostał propozycję występu podczas imprezy wieńczącej akcję Przez Polskę Po Marzenia.

Relacja z tego wydarzenia:

Przejechali przez Polskę, by pomóc choremu dziecku

Christophoros zaprosił do wspólnego występu innego rapera, RDK. – Już nie pierwszy raz występowaliśmy wspólnie, Radek jest gościem na płycie Emocjonalia. Miło, że towarzyszył mi na scenie. Zagraliśmy numer Morze gwiazd, w którym ma zwrotkę gościnną. Były też Emocjonalia, Podaj dalej oraz mój najnowszy numer Całość sensu – jeszcze nieopublikowany.

Utwory można było usłyszeć na rynku w Nowym Sączu.

Najważniejsza w tym wszystkim była jednak pomoc Jasiowi, który potrzebuje aż 400 tysięcy euro na operację. Przeznaczyliśmy na licytację płytę Emocjonalia, efekt mojej ścisłej współpracy z producentem Keyteepee. To taki pierwszy większy owoc działalności KTP Records.  Cieszę się, że mogliśmy poprzez muzykę zrobić coś dobrego, dołożyć swoją małą cegiełkę – zaznaczył Christophoros777.

Dodaj komentarz