Co to jest KTP Records? Z przyjemnością wyjaśniamy!

Być może to pytanie wydaje się dziwne, ale postanowiliśmy jeszcze raz wytłumaczyć kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Co to jest KTP Records? Odpowiedź znajdziesz czytając ten tekst.

Na dobry początek wyjaśnijmy czym nie jest KTP Records. Nie jesteśmy wytwórnią muzyczną i nie jesteśmy labelem, choć zajmujemy się publikacją muzyki. Jesteśmy inicjatywą muzyczną. Działamy z miłości do muzyki!

KTP Records tworzą dwie osoby. Producent muzyczny Keyteepee (Kamil Kamiński) oraz raper Christophoros777 (Krzysztof Niedzielan). Wszystko zaczęło się w 2016 roku w Nowym Sączu i trwa do dziś.

Posłuchaj najnowszego bitu Keyteepee

Kamieniem milowym w naszej historii była płyta Emocjonalia. Nagraliśmy album własnymi siłami. Keyteepee był odpowiedzialny za muzykę, miks i mastering. Christophoros777 napisał teksty, zarapował i zaprosił ciekawych gości. Był to między innymi Augustyn, który dwa lata później został Młodym Wilkiem Popkillera. Emocjonalia ukazały się późną zimą 2017 roku nakładem fizycznym. Do dziś krążka możecie słuchać w wersji cyfrowej w YouTube, Spotify i innych serwisach streamingowych.

Zaangażowaliśmy się także w inne projekty. Keyteepee zrobił bity do pięciu kawałków na płycie Nawrót Augustyna. Christophoros był gościem w dwóch utworach. Pomogliśmy przy dystrybucji cyfrowej. Analogiczna sytuacja w przypadku płyty Hiob – Stwardnienie Rozsiane. Kamil zrobił dwa bity oraz zmiksował cały krążek (premiera 21 listopada 2019 roku). Dzięki naszej pomocy album będzie szeroko dostępny w serwisach muzycznych.

Chcemy pokazać, że w tym szalonym świecie da się zrobić coś dobrego, wartościowego. Dlatego tworzymy i wspieramy innych artystów.

Zajmujemy się nie tylko muzyką, ale także rozwijamy nasz kanał na YouTube. Znajdziesz tam podcasty, vlogi i inne formy video.

Dodaj komentarz