Augustyn opowiedział nam o Młodych Wilkach [PODCAST]

Raper z Nieszawy nie przepada za wywiadami, ale dla nas zrobił wyjątek. Augustyn podzielił się wrażeniami z udziału w akcji Młode Wilki Popkillera. Christophoros777 i Keyteepee zaprosili go do podcastu Pogaduchy z KTP Records.

Czwarty odcinek naszej audycji jest zarazem mocnym uderzeniem. Augustyn jest pierwszym gościem, którego możecie usłyszeć. Czwarty odcinek podcastu jest zatem czymś zupełnie nowym.

Podcast jest nagraniem dźwiękowym, który można pobrać lub odtworzyć w internecie w dowolnym momencie. Audycją radiową, ale bez radia. Taka forma komunikacji przypadłą nam do gustu i prezentujemy Wam czwarty odcinek podcastu Pogaduchy z KTP Records.

Posłuchaj na YouTube:

Posłuchaj na SoundCloud i pobierz:

Augustyn jest 27-letnim raperem z Nieszawy (województwo kujawsko-pomorskie). Kiedyś działał pod pseudonimem KND, ale po przemianie życiowej i nawróceniu, zmieniła się także jego ksywa. Jako twórca niezależny nagrał albumy Neofita (2016) i Nawrót (2019). KTP Records zaangażowało się w proces twórczy drugiego krążka artysty. Keyteepee jest autorem muzyki w pięciu utworach, a Christophoros777 zarapował w dwóch.

Ponadprzeciętne umiejętności Augustyna zaowocowały zainteresowaniem ze strony portalu Popkiller.pl, który co roku zaprasza młodych, ale też mniej znanych raperów do Młodych Wilków. Każdy z uczestników nagrywa solowy utwór, ponadto wszyscy występują we wspólnym numerze oraz w tzw. cypherach. Można ich słuchać w internecie lub zakupić płytę. Nasz rozmówca został wybrany do tegorocznej, siódmej edycji akcji.

Sporo zamieszania zrobił szokujący singiel Rosomak w Żyle oraz niebanalny występ w utworze Hip-Hop Młodych Wilków Popkillera 2019. Cieszymy się jego sukcesem! Jeśli przesłuchacie uważnie podcast, dowiecie się co dalej z muzyczną karierą Augustyna. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Dodaj komentarz