Nowy singiel Augustyna. Wiosna przyszła późną jesienią [WIDEO]

Uczestnik rapowej akcji Młode Wilki Popkillera 7 zaprezentował swoje najnowsze dzieło. Nowy singiel Augustyna to Wiosna. Czy chodzi o porę roku? Przesłuchaj i przekonaj się.

Coraz większe grono słuchaczy rapu docenia kunszt, oryginalność i wyjątkowość twórczości Augustyna. Raper z Nieszawy dzięki udziale w Młodych Wilkach Popkillera 7, otworzył się na nowych odbiorców. Nowy singiel Augustyna jest znów sporym zaskoczeniem!

Po dynamicznym, wręcz agresywnym bangerze Rosomak w żyle, będącym singlem ze składanki Młode Wilki Popkillera 7, przyszła pora na odprężenie. Co prawda w utworze Wiosna nie brakuje mocnych słów, inteligentnych metafor i nowoczesnego brzmienia w refrenie, ale muzycznie jest to inna bajka. Reprezentujacy KTP Records producent Keyteepee stworzył bit pełen dających nadzieję melodii, w tym żywej gitary. To już nie pierwsza kolaboracja tych artystów i ponownie słychać “chemię” między nimi.

Singiel Wiosna jest szeroko dostępny w serwisach muzycznych. Odnośniki do wszystkich platform i sklepów znajdziesz tutaj: KLIK. Serdecznie polecamy ten utwór i inne dokonania muzyczne Augustyna. Bardzo mu kibicujemy i cieszymy się, że współpracuje z KTP Records.

Dodaj komentarz