Zacni goście odwiedzili Nowy Sącz [WIDEO]

Jesteśmy przekonani, że o tych raperach jeszcze usłyszycie – i to nie raz! Do Nowego Sącza przyjechali Augustyn z Turystą. Przebyli długą drogę, bo mieszkają w województwie kujawsko-pomorskim. Mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać.

Augustyn i Turysta odwiedzili Nowy Sącz i miało to związek z pewną misją. Na razie nie możemy zdradzać szczegółów, ale jesteśmy przekonani, że sami zainteresowani w swoim czasie poinformują swoich fanów.

Dla nas była to okazja do spotkań. Augustyn jest naszym ziomkiem już od jakiegoś czasu. Nagrał gościnną zwrotkę na płytę Christophoros777 x Keyteepee – Emocjonalia. Do numeru Klucz powstał teledysk. Natomiast Turysta trzyma sztamę z Augustynem, współpracują w przestrzeni muzycznej, ale dotąd nie było okazji, by poznać się osobiście.

Dziękujemy, że chcieliście wpaść do studia KTP Records, żeby miło spędzić czas i porozmawiać o muzyce. Jak widać na poniższym nagraniu, humory dopisywały!

Augustynowi i Turyście życzymy wielu sukcesów w rapie i wierzymy mocno, że je osiągną. Bez wątpienia mają bardzo duży talent i potencjał, by robić duże rzeczy.

Zapraszamy Was na profile społecznościowe naszych gości:
Augustyn: Facebook , YouTube, Instagram

Turysta: Instagram

Dodaj komentarz