Augustyn Młodym Wilkiem Popkillera! [WIDEO]

Dla nas jest to prawdziwa bomba! Raper, z którym mieliśmy przyjemność współpracować, znalazł się w gronie 12 obiecujących artystów, zaproszonych do siódmej edycji akcji organizowanej przez hip-hopowy portal Popkiller.pl. Konrad, gratulacje! Augustyn Młodym Wilkiem Popkillera!

Młode Wilki Popkillera stały się już piękną tradycją polskiego hip-hopu. Portal wybiera młodych lub mniej znanych graczy i daje możliwość pokazania się szerszej publiczności. Każdy z raperów nagrywa numer solowy, ale też cypher z innymi uczestnikami oraz wspólny singiel z całym składem Młodych Wilków. Powstaje płyta oraz teledyski. Dla wielu znanych dziś raperów, udział w akcji był trampoliną do kariery.

Tym bardziej napawa nas dumą, że w 2019 roku Młodym Wilkiem jest Augustyn. Mieliśmy zaszczyt gościć go na płycie Christophoros777 x Keyteepee – Emocjonalia oraz w solowym utworze Christophorosa – Lot. Keyteepee wyprodukował 5 bitów na płytę Augustyna – Nawrót, a Christophoros777 gościł w dwóch utworach na tym albumie. KTP Records serdecznie gratuluje Augustynowi tego wyróżnienia!

Poczytaj o Augustynie: https://www.popkiller.pl/2019-10-11%2Caugustyn-dwunastym-mlodym-wilkiem-popkillera-7

Dodaj komentarz