Vlogujemy i nie zamierzamy przestać! [WIDEO]

Staramy się wykorzystywać różne możliwości, by docierać do Was i pokazywać, co robimy. Dlatego przestaliśmy się ograniczać do publikowania muzyki. Przy pomocy wideo (ale też dźwięku), opowiadamy o tym, co dzieje się w KTP Records!

Vlogi w serwisie YouTube cieszą się dużą popularnością. Ich tematyka jest przeróżna. My jesteśmy twórcami muzyki. Dzięki wideo możemy być bliżej odbiorcy. Możesz posłuchać naszych utworów, ale także zobaczyć, jak wyglądamy i co mamy do powiedzenia. W najnowszym vlogu, Christophoros777 opowiada między innymi o sukcesie rapera Augustyna, z którym współpracowaliśmy, a teraz znalazł się w Młodych Wilkach Popkillera.

KTP Records tworzą dwie osoby – Christophoros777 i Keyteepee. Wszystko zaczęło się w Nowym Sączu, ale teraz mieszkamy w różnych miastach (Kraków i Nowy Sącz). Dlatego też postanowiliśmy nagrywać również podcasty. Na razie powstał odcinek – pilot, ale niebawem pojawią się kolejne! Jeśli macie pytania lub sugestie związane z KTP Records, napiszcie do nas. Jesteśmy dostępni na Facebooku, w komentarzach lub mailowo: biuro@ktprecords.pl

Dodaj komentarz