Raper Dziwak zadziwia swoją muzyką [WYWIAD]

Usłyszeliśmy o nim kilka miesięcy temu, dzięki teledyskowi do utworu Neofita. Raper Dziwak był jednak postacią dość enigmatyczną. Dzięki rozmowie z KTP Records możecie lepiej poznać tę postać.

Rapuje już od 2012 roku, ale pięć lat później w jego życiu zmieniło się wiele. – Byłem uzależniony od marihuany, pornografii, masturbacji, od melażnowego trybu życia. Zawaliłem dwa kierunki studiów, teraz jestem na trzecim i niebawem bronie licencjat. W pewnym momencie zacząłem szukać ratunku u Boga, w Kościele katolickim, w sakramentach świętych. Wiele razy upadałem, ale w 2017 roku, na Mszy świętej stał się cud. Pan Bóg zabrał mi wszystkie nałogi – wyjaśnia Wojtek “Dziwak” Błęcki.

Chcesz poznać więcej szczegółów z życia rapera? Koniecznie zobacz wywiad Christophorosa777 z Dziwakiem:

Nawrócenie wpłynęło nie tylko na życie, ale także na muzykę 23-latka. Raper Dziwak nawija o tym, co jego zdaniem jest wartościowe, oddaje cześć Bogu poprzez swoją muzykę. Dzięki wygraniu konkursu dla młodych talentów podczas Projektu Kostka, miał okazję wystąpić w Warszawie na 9. Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

Kiedy pierwszy raz trafiliśmy na rap Wojtka, byliśmy w pozytywnym szoku. Zaimponował nam jego styl, technika rapowania i pisania tekstów. Zastanawialiśmy się dlaczego jest o nim tak cicho. Christophoros777 pojechał na Chrześcijańskie Granie, by wspierać na scenie Hioba. Przy tej okazji udało się również porozmawiać z Dziwakiem. Młody raper miał okazję opowiedzieć o sobie i swojej twórczości.

Od razu rzuca się w oczy jego szczerość, autentyczność i naturalność. Młody człowiek potrafi przekazywać dojrzałe treści, co we współczesnym rapie wcale nie jest takie oczywiste. Oby tak dalej. Czekamy na kolejne produkcje Dziwaka!

Dodaj komentarz