Christophoros777 poleca!

Nie tylko muzyka z największą liczbą wyświetleń jest dobra, ciekawa i godna uwagi. Właśnie w tym tekście znajdziecie kilka propozycji – również tych związanych z KTP Records.

Sam jestem niezależnym twórcą, więc ten temat jest mi niezwykle bliski. Słucham bardzo mało komercyjnej muzyki i szukam perełek. Jedną z nich jest bez wątpienia najnowszy utwór rapera Hioba. Jak mówi sam – to najbardziej osobisty tekst. Cieszy mnie niezmiernie, że muzykę skomponował reprezentant KTP Records, mój współpracownik Keyteepee! Numer Stwardnienie Rozsiane możecie słuchać na YouTube (i oglądać klip).

Lubię raperów, którzy mają coś do powiedzenia. Nawet jeśli powstaje spontaniczny kawałek, ma w sobie coś życiowego, coś, co zainteresuje mnie, jako dość wymagającego słuchacza. Warunki te spełnia muzyka RDK z Nowego Sącza.

Życie zaskakuje. Pewnego słonecznego, jesiennego dnia zupełnie niespodziewanie znalazłem się na planie teledysku rapera Emenzino (kiedyś Maro En). Gościnnie udzielił się w nim Bęsiu, a ja trochę “przyaktorzyłem” i można mnie zobaczyć w klipie :).

Nie dodałem wyżej, że w teledysku pojawia się także postać mojego przyjaciela i świetnego rapera Augustyna. Mój ziom finiszuje z produkcją swojej płyty Nawrót. Na YouTube i w innych serwisach streamingowych dostępne są 3 single z krążka. Kolejnym będzie utwór z Anatomem! Gośćmi na płycie będą też Edzio oraz moja skromna osoba. 🙂

Polecam te wszystkie utwory. Dobrego odbioru!

Christophoros777

Dodaj komentarz