Miejsca z plakatu, czyli Hania i Tymek na bicie Keyteepee [WIDEO]

Hania i Tymek nagrali utwór na bicie Keyteepee – Miejsca z plakatu! Nowosądecki producent muzyczny coraz bardziej rozwija skrzydła i ponownie został dostrzeżony w głównym nurcie.

Raper i wokalistyka Tymek zdążył zrobić już sporo zamieszania na scenie muzycznej, a jego utwory grały już komercyjne stacje radiowe. Teraz artysta z Opola odnajduje się w roli producenta wykonawczego, promując młodą i zdolną wokalistkę Hanię. Oboje połączyli siły w najnowszym singlu Miejsca z plakatu.

Tymek śpiewa między innymi o tym, że “Warto było tak biec i trudzić się co sił”. Niech ten utwór skłania do refleksji, ale także inspiruje do różnych działań w wielu sferach życia. Może nie każdemu oda się odwiedzić miejsca z plakatu, ale nie warto odbierać sobie nadziei, że to może nastąpić.

Bardzo cieszymy się, że nietuzinkowe bity Keyteepee zostają dostrzeżone i docenione. Kamil, wielkie gratulacje! KTP Records może świętować sukces swojego producenta :).

Dodajmy, że już kilka miesięcy temu do Keyteepee zgłosił się po bity Asfalt Records, czego efektem jest utwór DŻEJ – Nie ma miejsca. Młody raper jest uczestnikiem akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT! DŻEJ został też nominowany do nagrody Popkiller w kategorii Odkrycie Roku.

Zobacz inne artykuły na naszej stronie: KLIK.

KTP Records istnieje już ponad 6 lat! Jesteśmy miejscem, w którym tworzy się muzykę niezależną. Zespół tworzą Christophors777 i Keyteepee. W 2018 roku wspólnymi siłami nagrali album Emocjonalia. Razem stworzyli też liczne single dostępne w serwisach streamingowych.

Keyteepee kilka lat temu postanowił całkowicie poświęcić się muzyce, co nie było decyzją łatwą i popularną. Życie pokazuje jednak, że ruch ten zaczyna owocować. Pozostaje życzyć Kamilowi coraz częstszej współpracy ze świetnymi i bardziej znanymi artystami.

Kamil ma już w portfolio Tymka, DŻEJA, Augustyna Kennedy’ego i Anatoma. Kto będzie kolejny? Wszystkich zainteresowanych muzyką Keyteepee zachęcamy do kontaktu:

◼ Email: kamil@keyteepeemusic.com

◼ Instagram ⇒ https://instagram.com/keyteepee​

◼ Facebook ⇒ https://facebook.com/keyteepee

Dodaj komentarz