KTP Records poleca. Co tam w Internetach piszczy?

Mamy dla Ciebie materiały, które prawdopodobnie umknęły Twojej uwadze, ale trzeba je koniecznie zobaczyć. Sprawdź, co KTP Records poleca!

Będziemy się chwalić (czemu nie?), ale także polecimy muzykę innych wykonawców. Jeśli szukasz muzyki i vlogów z zakładki na czasie w YouTube, nie jesteś pod dobrym adresem. My promujemy mniej znanych i niezależnych twórców. Zaczynamy od swojego podwórka!

Keyteepee powrócił z nowym bitem Olive, w stylu lo-fi. Chcesz poczuć wyjątkowy klimat i muzyczne odprężenie? Koniecznie odpal!

Niezły chill? To teraz coś bardziej szalonego! Informowaliśmy wcześniej o kontrowersyjnym singlu KATO BAGNO, który nagrał Augustyn KenNeDy. Raper poszedł za ciosem i opublikował kolejną nowość o intrygującym tytule MŁOT W KOŚĆ. KTP Records poleca i propsuje!

Zostajemy w klimacie rapowym, ale trochę stonujemy nastrój, choć drętwo nie będzie. Słyszeliście kiedyś utwór o wrednej, upierdliwej musze? Dilo poruszył takie osobliwy temat. Czy faktycznie chodzi o Muchę, czyli insecta non grata?

Inteligentny rap Dila przesłuchany, można iść dalej. Nie samym chlebem żyje człowiek! Dla tych, którzy dbają o duszę, mamy film z cyklu Vlog dla Boga.

Jeśli dobrnęliście do tego miejsca, to ostatnia propozycja niekoniecznie wywoła efekt wow. Skoro chce się Wam tu zaglądać i czytać do końca wpisy, pewnie nas znacie, lubicie i szanujecie. Jeśli nie, poznajcie nas lepiej!

Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Jeśli jest niedosyt, zawsze można poczytać inne artykuły na naszej stronie.

Dodaj komentarz