Dyskusje o rapie chrześcijańskim. Mack.art gościem KTP Records [WIDEO]

Co z tym rapem chrześcijańskim w 2023 roku? Próbujemy odpowiedzieć na to pytanie w KTP Records. Pomoże w tym cykl rozmów na YouTube. Naszym pierwszym gościem w 2023 roku był Mack.art ze składu Enklawiduum.

Raper z województwa wielkopolskiego opowiedział o swojej twórczości. Dlaczego tworzy rap chrześcijański i jaki jest jego dorobek artystyczny? Rozmawialiśmy między innymi o albumie Mack x Mattro – Nowy Początek, który powstał przy współpracy z KTP Records.

Nie zabrakło też dyskusji o stanie rapu chrześcijańskiego w 2023 roku. Czy ten gatunek muzyczny podupada? Zastanawialiśmy dlaczego boom na taki rap to już melodia przeszłości i co zrobić, by ponownie zwiększyć zainteresowanie nawijaniem o Panu Bogu. Jak będzie wyglądał rap chrześcijański w 2023 roku? Przekonaj się oglądając naszą rozmowę.

W 2023 roku planujemy publikować więcej rozmów z ludźmi związanymi z rapem chrześcijańskim. Chcemy, by mieli możliwość opowiadania o swojej twórczości i dokonaniach. To także okazja do wyrażenia swojej opinii na temat poziomu rapu o takiej treści i wyzwaniach, jakie przed artystami prezentującymi w muzyce swoją wiarę i przekonania jeśli chodzi o Kościół, Boga i sprawy życia duchowego.

Mack.art gościł już na naszym kanale KTP Records i na łamach ktprecords.pl, gdy prezentowaliśmy jego album Nowy Początek. Polecamy tę produkcję, która została również wydana fizycznie. O krążek pytajcie pisząc na profil składu Enklawiduum.

Jeśli tworzysz chrześcijański rap i chcesz o tym opowiedzieć, napisz do nas maila: ktprecords.pl@gmail.com lub na Facebooku. KTP Records już od wielu lat stara się promować taką muzykę, a w swoim dorobku mamy też swoje autorskie utwory oraz albumy.

Jeśli szukasz bitów, skontaktuj się ze współtwórcą KTP Records, Kamilem “Keyteepee” Kamińskim. Tworzy on oryginalne i nietuzinkowe brzmienia, na których poznał się już między innymi Tymek i wielu innych artystów.

Dodaj komentarz