Poznaj rap chrześcijański. Rozmowy z artystami w KTP Records

Poznaj rap chrześcijański z KTP Records! W 2023 roku ruszyliśmy z cyklem rozmów z twórcami tego nurtu. Posłuchaj o ich muzyce i poznaj niesamowite historie.

Christophoros777 z KTP Records zaprasza do rozmowy twórców rapu chrześcijańskiego. Założeniem tego cyklu filmów publikowanych w YouTube jest zaprezentowanie artystów mniej lub bardziej znanych. Uważamy, że zasięg oddziaływania nie jest tu najważniejszy, bo zawsze warto dowiedzieć się, czemu ktoś rapuje o Bogu.

Naszymi gośćmi byli już Mack.art, Angelo, Dźwiedziu oraz Lechu. Będą kolejni!

Zobacz rozmowy o rapie chrześcijańskim:

Rozmowy o rapie chrześcijańskim możesz też słuchać w Spotify: KLIK.

P.S. Korzystając z okazji apelujemy do wszystkich osób, które słuchały lub słuchają rapu chrześcijańskiego – wspierajcie swoich ulubionych artystów. Żeby im pomóc nie trzeba wiele. Czasami wystarczy komentarz i odtwarzanie ich muzyki. Z własnego doświadczenia wiemy jak łatwo jest stracić sens działania i motywację, gdy owoce ciężkiej pracy nie są zadowalające.

Rap chrześcijański traci na popularności i jak ma być inaczej, jeżeli osoby, którym Pan Bóg jest bliski, przestają sprawdzać nowości tego nurtu muzycznego. Od Ciebie drogi słuchaczu bardzo dużo zależy. Powinniśmy wspierać swoich twórców, bo mainstream nie jest zainteresowany tworzeniem wartościowych treści. Tam liczy się tylko kasa, którą się zarabia za wszelką cenę.

W karcie na czasie na YouTube nie ma miejsca na rap o Bogu, ale “wartości” odwrotne tym chrześcijańskim są już mile widziane. Myśląc całkowicie po ludzku, rap chrześcijański w Polsce upadnie jeśli osoby, które są otwarte na takie treści, nie będą po nie sięgać.

Niech dobry Jezus Chrystus błogosławi twórcom na ich działania, a słuchaczom niech ta muzyka przynosi wiele inspiracji i prowadzi do Boga.

Dodaj komentarz