Słuchamy rapu na YouTube. KTP Records Live wróciło [WIDEO]

Może to nie Yurkosky, ale też jest fajnie. Podczas KTP Records Live słuchamy rapu na YouTube. Przede wszystkim rapu chrześcijańskiego.

Z różnych powodów transmisja wróciła na kanał po około dwumiesięcznej przerwie. Jakie utwory są prezentowane podczas KTP Records Live? Przede wszystkim słuchamy rapu tworzonego przez społeczność skupioną na facebookowej grupie RAP/Hip-Hop Dobra Nowina. Członkowie wysyłają swoje utwory, jeśli chcą, by były sprawdzone.

Na co może liczyć twórca w związku z przesłuchaniem jego utworu? Na szczerą opinię (choć niekoniecznie fachową) i zawsze zostawia się ślad w komentarzu pod danym numerem. Oglądający też zachęceni są do komentowania i oceniania.

Wraz z powrotem transmisji z odsłuchami, przygotowałem nowość. Każdy, kto docenia to, co robię, może mi podarować wirtualną kawę: KLIK.

Czym się jeszcze zajmujemy w KTP Records? Zobacz artykuł o ciekawych rozmowach z raperami: KLIK.

Chcesz, żebym sprawdził Twój numer podczas najbliższej transmisji? Wyślij mi go! Możesz dołączyć do grupy RAP/Hip-Hop Dobra Nowina lub napisać do mnie na profilach: KTP Records lub Christophoros777.

KTP Records istnieje już 7 lat! Jest to połączenie pasji do tworzenia autorskich utworów muzycznych z pragnieniem promowania artystów, głównie z gatunku rapu chrześcijańskiego. W ostatnich miesiącach skupialiśmy się na nagrywaniu rozmów z twórcami tego nurtu oraz na prezentowaniu ich utworów podczas transmisji na żywo na kanale YouTube.

Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu na Facebooku lub mailowo: biuro@ktprecords.pl albo ktprecords.pl@gmail.com.

Dodaj komentarz