O nas

czarne tło Facebook900x500 300x167 O nas

KTP Records to muzyczna inicjatywa Kamila Kamińskiego (Keyteepee) i Krzysztofa Niedzielana (Christophoros777). Wszystko zaczęło się w maju 2016 roku w Nowym Sączu. Naszym celem jest tworzyć dobrą muzykę. Obracamy się w klimacie hip-hopu, ale też muzyki elektronicznej. Tworzymy autorskie utwory, ale też współpracujemy z innymi wykonawcami i promujemy ich.

Efektem naszej niezależnej działalaności jest płyta Christophoros777 x Keyteepee – Emocjonalia, wydana własnym nakładem w marcu 2018 roku. Album jest dostępny na YouTube, Spotify, Deezer, Tidal, Apple Music, iTunes, Amazon, Napster i Google Music. Płyta była też wydana fizycznie.

Keyteepee wyprodukował 5 utworów na album Nawrót rapera Augustyna, natomiast Christophoros777 jest gościem w dwóch numerach.

KTP Records wydało kilka singli Christophorosa i Keyteepee. W 2019 roku ukazały się utwory 30, Flow oraz Galileo (wraz z teledyskami), a Keyteepee wyprodukował singiel Wiosna rapera Augustyna.

2020 rok rozpoczęliśmy singlem Feniks, będącym efektem współpracy Augustyna, Christophorosa777 i Keyteepee. Kolejnym wydanym singlem jest Apostazja. Wszystkie utwory dostepne są w najpopularniejszych serwisach streamingowych.

Dodaj komentarz