Nowy singiel Walczę o wiarę od KTP Records [WIDEO]

Christophoros777 i Augustyn Kennedy znów stworzyli coś razem. Tym razem jest to singiel Walczę o wiarę, wydany przez KTP Records. Utwór jest już dostępny we wszystkich najbardziej popularnych serwisach streamingowych.

Numer Walczę o wiarę jednoznacznie wpisuje się w nurt rapu chrześcijańskiego. Christophoros777 opowiada w nim o swoich staraniach i zmaganiach w życiu wiarą. Najłatwiej powiedzieć: “Jestem katolikiem”, ale trudniej żyć tym. Jest to nieustanna walka.

Teledysk został nagrany w górskich terenach Beskidu Wyspowego – w Młyńczyskach, na Cisowym Dziale oraz na górze Modyń – na pograniczu powiatu limanowskiego i nowosądeckiego.

Gościem w utworze jest niezwykle utalentowany i kontrowersyjny zarazem raper Augustyn Kennedy, znany między innymi z akcji Młode Wilki Popkillera. Pierwotnie Walczę o wiarę nie miało mieć gości. Jak to się stało, że Augustyn znalazł się w tym utworze?

Singiel Walczę o wiarę jest dostępny w najbardziej popularnych serwisach streamingowych, takich jak YouTube, Spotify, iTunes i Apple Music, Amazon oraz Deezer i Tidal. Jeśli chcesz posłuchać, kliknij –> TUTAJ.

Zapraszamy też za kulisy nagrań teledysku do singla KTP Records.

Zobacz inne artykuły na naszej stronie: KLIK.

Dodaj komentarz