Augustyn Kennedy: Oliwka Brazil powinna schudnąć!

Kontrowersyjny raper Augustyn Kennedy w rozmowie z kanałem KTP Records wypowiedział o młodej gwiazdce rapowej sceny. Augustyn zszokował słowami, że Oliwka Brazil powinna schudnąć!

Augustyn Kennedy był gościem transmisji na żywo KTP Records Live na YouTube. Christophoros777 wziął pod lupę bitwę Bone Thugs-n-Harmony z Three Six Mafia w Verzuz oraz zaprosił do rozmowy rapera z Nieszawy. Motywem przewodnim był nowy album Augustyna Ad Augusta Per Angusta, który ma premierę 10 grudnia. Gość kanału KTP Records zaskoczył jednak niespodziewaną opinią o młodej raperce-skandalistce promowanej przez Smolastego.

Oliwka Brazil powinna schudnąć, nie ukrywajmy tego. Powinna przestać gloryfikować body positive. Ten nurt jest zły, bo można paść na zawał na klatce schodowej z odrapaną farbą w jakimś Białogardzie czy gdziekolwiek. Można złapać inne choroby. Warto dbać o zdrowie. Ona też gloryfikuje swoją seksualność i uwłaczanie się jako kobieta – podkreślił.

Zobacz wywiad z Augustynem Kennedym na kanale KTP Records.

Tymczasem z całego serca polecamy nowy album Augustyna. Poniżej znajdziecie playlistę z wszystkimi utworami. Warto podkreślić, że Kennedy nagrał na ten krążek dwa utwory na bitach reprezentanta KTP Records, Keyteepee. Mowa o kawałkach Na głos oraz Mgła.

Cieszymy się, że to już kolejny rok współpracy na linii Augustyn Kennedy i KTP Records. Liczymy, że album Ad Augusta Per Angusta dotrze do wielu fanów rapu!

Zobacz inne artykuły na naszej stronie: KLIK.

Dodaj komentarz