Pod patronatem KTP Records: Projekt M2

Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem Projekt M2, czyli rapową inicjatywę artystów z Wielkopolski. Tworzą ją MaTTro i MaCK, którzy w 2021 roku wypuszczają album “Nowy Początek”.

Projekt M2 tworzą od ponad dekady MaTTro i MaCK (wcześniej MaCh). Artyści pochodzą z miejscowości Nekla (woj. wielkopolskie) niedaleko Wrześni.

MaTTro (Mateusz Jóźwiak) zajmuje się produkcją muzyczną oraz śpiewem. Wszystkie podkłady w materiale “Nowy Początek” są jego autorstwa. W utworze “Krawędź” udzielił się również wokalnie w refrenie. Mateusz produkcją muzyczną zajmuje się od 2008 roku, jednak swoją przygodę z muzyką zaczął o wiele wcześniej. W wieku 5 lat rozpoczął naukę na keyboardzie. Granie na instrumentach rozwija po dziś dzień.

MaCK (Maciej Ciesielski) odpowiada za warstwę tekstową i rap w materiale “Nowy Początek”. Maciej tworzeniem muzyki zainteresował się w 2008 roku i od tamtej pory rozwija swój warsztat tekstowy oraz umiejętności wokalne. Od 2012 po dziś dzień tworzy również muzykę w ramach grupy Enklawiduum.

Niedawno ekipa wypuściła materiał pt. “Dziennik”. W 2018 roku MaCh x MaTTro opublikowali na YouTube materiał pod tytułem “odNOWA”. Jest zbiór kilku odświeżonych utworów pierwotnie napisanych i nagranych w latach 2011-2015. Tytułowa “odNOWA” oznacza naprawę. Słowo to może zostać rozbite i odczytane jako “od nowa” co wskazuje na nowe działanie, nowy początek, a w tym przypadku ponowne zjednoczenie sił w procesie twórczym.

Pomysł “Nowy Początek” zrodził się w kwietniu ubiegłego roku. Od tamtego czasu artyści sukcesywnie przygotowywali obecny materiał. “Nowy Początek” to 12 premierowych utworów, które będą publikowane raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie na kanale Enklawiduum od 5 lipca.

Serdecznie polecamy twórczość Projektu M2 oraz Enklawiduum. Cieszymy się, że Christophoros777 z KTP Records będzie gościem w jednym z utworów w albumie “Nowy Początek”. Z niecierpliwością czekamy na kolejne premiery od duetu MaCK x MaTTro, gdyż każdy twórca dający mądry przekaz w rapie jest na wagę złota!

Zobacz inne artykuły na naszej stronie: KLIK.

Dodaj komentarz