Muzyczne wakacje KTP Records [WIDEO]

Koronawirus, wakacje, lato i tak ten czas szybko leci… To wcale nie oznacza, że obijamy się. Zapraszamy na podsumowanie naszych ostatnich produkcji!

Na naszym kanale YouTube ostatnio pojawiło się więcej muzyki! Jeden utwór to duży temat. Aż prosiłoby się zagrać clickbaitowym tytułem: “Nagraliśmy z legendą rapu!”, ale nie będziemy kłamać, że Keyteepee i Bizzy Bone z Bone Thugs-n-Harmony nagrali razem utwór – w sensie byli razem w studio lub jego bit został wybrany. Fakt faktem Bizzy nawija na bicie Keyteepee i jest to remiks!

Jak do tego doszło? Wiemy i nie omieszkamy przedstawić kulisy powstania remiksu utworu Photographic Eyes! Odpalajcie vlog, w którym opowiadamy, jak Bizzy Bone znalazł się na bicie Keyteepee.

Nie wiemy czy Keyteepee smaży dobrą jajecznicę, ale jego bity bez wątpienia smakują wybornie! Wakacyjną porą Kamil wrzucił coś na patelnię.

Żeby nie było – Christophoros nie śpi i nie spoczywa na laurach w wakacje, świecąc jedynie swoją twarzą we vlogach. Krążyły ploty, że zapomniał już, jak się rapuje, ale dementujemy to! G-funkowy entuzjasta Fran zaprosił Krzycha do swojego nowego utworu Let me ride. Jeśli słuchaliście Snoop Dogga, Warrena G lub Dr. Dre w latach dziewięćdziesiątych, to jest coś dla Was!

Chris nie zamierza jednak odpuścić vlogowania! Jeśli tylko pojawia się interesujący temat, odpala kamerę! Zobaczcie efekty!

Ostatni będą pierwszymi! Nasz wpis kończymy najnowszym bitem Keyteepee. Nie da się nie odprężyć, nie zrelaksować przy takiej muzyce!

Co dalej? Czas pokaże, ale jeszcze tego lata chcemy zaprezentować nowy singiel Christophorosa777 na bicie Keyteepee. Będzie się działo!

Poczytaj, jak niezależni artyści umieszczają swoją muzykę w Spotify itp.: KLIK.

Dodaj komentarz