Rap chrześcijański ma się dobrze. Jedno, czyli współpraca! [WIDEO]

Rap chrześcijański żyje! Gdy Tau szykuje płytę Remedium 2, dużo dzieje się również w tzw. podziemiu. 6 raperów połączyło siły, by stworzyć utwór Jedno!

Singiel stworzyli mack.art, Sensey, Dźwiedziu, Wojtek Rakoczy, Lechu i Christophoros777. O warstwę muzyczną oraz miks i mastering zadbał Keyteepee.

Autorzy chcieli podkreślić wartość wspólnego działania i współpracy w chrześcijańskim rapie. Niepotrzebne są podziały, a lepiej dążyć do celu wspólnymi siłami.

Pan Jezus chciał, byśmy byli Jedno, a gdzie 2 lub 3 zbiera się w Jego imię, tam On jest wśród nich. Utwór Jedno ma w sobie dużo treści inspirującej do dobra i miłości, wiary w Boga i współpracy z Jego łaską, wybierania właściwej ścieżki, ale też działania we wspólnocie i dążenia do prawdy.

Singiel wzbogaca wizualizacja, która powstała przy pomocy sztucznej inteligencji AI.

Życzymy dobrego odbioru!

mack.art, Sensey, Dźwiedziu, Wojtek Rakoczy, Lechu, Christophoros777 – Jedno (prod. Keyteepee).

Co jeszcze warto posłuchać w chrześcijańskim rapie? Sprawdź nasze propozycje: KILK.

Chcesz mieć wpływ na to, by muzyka chrześcijańska się rozwijała? Po prostu jej słuchaj! Wspieraj artystów dobrym słowem, reakcjami na ich utwory czy posty w mediach społecznościowych. Modlitwa jest też zawsze mile widziana. Wsparcie finansowe bywa niezbędne do działania, a wielu twórców nie może w pełni profesjonalnie zrealizować swoich projektów w związku z ograniczonym budżetem.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają rap chrześcijański i muzykę chrześcijańską!

Dodaj komentarz