Zmiany. Christophoros777 nadaje z Krakowa (03.09.2019)

Mijają 3 miesiące od przeprowadzki do Krakowa. Nowa praca, nowe miejsca. Piszę to z mojego kącika (choć nie własnego), gdzie mam nadzieję zakotwiczyć na dłużej. Niezmiennie działam w KTP Records, bo jest to inicjatywa niezwykła.

Kiedy słucham muzyki Keyteepee, bardzo cieszę się, że mogę go znać, współpracować z nim i współtworzyć KTP Records. Zawsze czułem dobrą muzykę, a dziadostwo mnie drażniło. U Kamila słyszę ponadprzeciętny zmysł do tworzenia, komponowania.

Za mną pierwsza przeprowadzka (taka w obrębie Krakowa), trzeba będzie pójść za ciosem i w końcu odwiedzić studio nagrań. Czuję już taką niecierpliwość związaną z tym, że nowy numer jeszcze nie powstał, choć bit dawno wybrany, tekst napisany. Wiecie, praca i inne takie słabe wymówki ;-). Może już niektórzy zapominają, że Christophoros777 to raper, ale pokażę Wam, że nie straciłem umiejętności.

Dość sympatycznie rozwija się zajawka na vlogowanie. Mogę Was zapewnić, że w kolejnych odcinkach zobaczycie coś więcej, niż tylko moją (być może sympatyczną, być może nie za przyjemną) facjatę. Taki mały spojler, bez konkretów :-). Na razie zapraszam na vlog nagrany w moim Cieszynie.

Z wyrazami szacunku dla każdej osoby, która przeczytała tekst i dotrwała do tego momentu,

Christophoros777

Dodaj komentarz