KTP Records wraca do vlogowania. Sprawdź, gdzie tym razem pojechaliśmy [WIDEO]

Niesiemy dobre wieści i nie chodzi tylko o to, że mamy święta Zmartwychwstania Pańskiego. Reprezentant KTP Records Christophoros777 po raz drugi odwiedził województwo kujawsko-pomorskie. Czego konkretnie dotyczyła ta muzyczna wizyta?

Celem podróży była Nieszawa, miasto leżące nad Wisłą, nieopodal Ciechocinka i niedaleko Torunia. Mieszka tam raper Augustyn, który jest zaprzyjaźniony z KTP Records. Na 28 kwietnia planowana jest premiera jego płyty Nawrót. Nasz producent Keyteepee wyprodukował 5 bitów na ten album, a Christophoros777 występuje gościnnie w dwóch utworach. Do jednego z nich kilka dni temu został nagrany teledysk, właśnie w Nieszawie. Między innymi ten wątek poruszamy w naszym najnowszym vlogu.

Korzystając z gościnności studia nagrań Augustyna, Christophoros777 nagrał wokale do swojego najnowszego kawałka. Na więcej informacji trzeba będzie poczekać. Na razie bardzo cieszymy się owocną wizytą w Nieszawie, nowym teledyskiem, który ukaże się na dniach oraz nadchodzącą płytą Nawrót. Polecamy też najnowsze bity od Keyteepee, dostępne na YouTube. Wszystkim życzymy wspaniałych świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa!

Na koniec przypominamy owoc poprzedniej wizyty Christophorosa777 w województwie kujawsko-pomorskim. Jesienią 2017 roku w Ciechocinku powstał teledysk do utworu Klucz z płyty Christophoros777 x Keyteepee – Emocjonalia.Dodaj komentarz