Christophoros777 nadaje z Krakowa (14.07.2019)

Postanowiłem dzielić się swoimi przemyśleniami w formie tekstowej – pisze Christophoros777, członek i współtwórca KTP Records. Rusza blogowy cykl na www.ktprecords.pl.

Kawałki rapowe nagrywam z częstotliwością kilka na rok, więc chcę wyrazić swoje myśli również w inny sposób. Pora na blogowanie!

Jeszcze przed ukończeniem 30 lat dokonałem sporych zmian. Plan był już od dawna, tylko realizacja trwała bardzo długo. Przeprowadziłem się z Nowego Sącza do Krakowa, znalazłem pracę. Jestem wdzięczny Bogu za to, gdzie teraz jestem. Dziękuje za dobrych ludzi, którzy byli i są bardzo pomocni.

Miałem przestój w pisaniu tekstów. Głowa była gdzie indziej. Najnowszy singiel 30 wyszedł w maju i nie ma oszałamiającej liczby wyświetleń w YouTube. Na pewno sporo mniejszą niż poprzednie. Liczyłem na trochę więcej, ale nie zamierzam się poddawać z tego powodu. Wspomniany przestój spowodował, że w jednym konkretnym wypadku nie wypali mój gościnny udział w kawałku mojego zioma Frana. Nie chciałem owijać w bawełnę i kazać czekać na siebie, ale Fran, nagramy coś jeszcze, wierzę!

Minęło trochę czasu, teksty wróciły. Najpierw pojawił się (a właściwie wrócił) jeden pomysł, potem zacząłem pisać coś innego. Jak Bóg da, w bliżej nieokreślonej przyszłości powstaną dwa nowe kawałki. Przynajmniej jeden z nich na bicie Keyteepee.

Uczę się dystansu do tego wszystkiego. Tworzenie rapu ma sprawiać radość i dawać coś komuś, a niekoniecznie łechtać moje ego z powodu liczby wyświetleń, czy pozytywnych komentarzy. Nie liczę na nic w rapie, ale w miarę możliwości i uwzględniając priorytety, chcę, by ta wyprawa miała dalsze etapy.

Nie wiem ile osób śledzących mój fanpage na Facebooku to zauważyło, ale świadomie ograniczyłem swoją aktywność. Postanowiłem wrzucać posty, tylko z konkretnego powodu. Tym razem taki się pojawił. Pozdrawiam osoby, które to przeczytają. Z Panem Bogiem!

Christophoros777

Dodaj komentarz